ŚLĄSKA 9

Lokale do wynajęcia Stargard

Śląska 9

Przestronne i nowoczesne wnętrza oraz strzeżony, monitorowany parking budynku stanowią nową funkcjonalną jakość wśród infrastruktury miasta. Przemyślane rozwiązania techniczne, decydujące o ergonomii i komforcie pracy zadowolą przyszłych użytkowników.
Położenie biurowca i łatwy dojazd do budynku decydują o powszechnej dostępności potencjalnych klientów i partnerów biznesowych do firm zajmujących pomieszczenia biurowe i handlowe.
„GEOSERVICE” to nowoczesny budynek na handel, usługi i biura o powierzchni 1235 metrów kwadratowych zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Stargardu.

W 2012 roku przeszedł gruntowny remont. Wymieniono m.in. instalacje elektryczne, telefoniczne oraz strukturalne takie jak sieć komputerowa, monitoring wizyjny oraz alarmy. Biurowiec posiada dwie bramy wjazdowe i nowoczesny parking o dużej powierzchni – łącznie 35 miejsc parkingowych. Najemcy mogą być pewni, że zawsze będą wolne miejsca parkingowe dla ich klientów oraz partnerów biznesowych.

Biura na wynajem – kondygnacje budynku:

piwnice: powierzchnia biurowa, socjalna i powierzchnia usługowa.
parter budynku: powierzchnie magazynowe, powierzchnie handlowe oraz pomieszczenia biurowe i socjalne.
piętro: powierzchnia biurowa i socjalna.

Lokale użytkowe Stargard

Galeria budynku

Atrakcyjna lokalizacja, piękne otoczenie budynku, parking i nowo wyremontowane pomieszczenia to największe zalety lokali użytkowych w Stargardzie przy ul. Śląskiej 9

Śląska 9 Stargard - Budynek na mapie
Lokale użytkowe Stargard
Lokale-Stargard.pl – Miejsce dla twojej firmy
Zobacz nas na YouTube