11 LISTOPADA 37

Lokale do wynajęcia Stargard

11 listopada 37

Przestronne i nowoczesne wnętrza oraz strzeżony, monitorowany parking budynku stanowią nową funkcjonalną jakość wśród infrastruktury miasta. Działka o powierzchni 3000 m2 połączona z parkiem przy Domu Kultury Kolejarza stanowi doskonałe uzupełnienie  charakteru obiektu. Przemyślane rozwiązania techniczne, decydujące o ergonomii i komforcie pracy z pewnością zadowolą przyszłych użytkowników.

Położenie biurowca i łatwy dojazd do budynku decydują o powszechnej dostępności potencjalnych klientów i partnerów biznesowych do firm zajmujących pomieszczenia biurowe i handlowe.

Dodatkowym atutem biurowca stanowi duży, wewnętrzny park pełen zieleni . W ciepłe dni ćwierkot ptaków oraz szum drzew tworzą spokojną atmosferę i umilają pracę użytkownikom budynku.

„Elektrobim” to nowoczesny budynek przeznaczony na handel, usługi i biura o powierzchni 1600 metrów kwadratowych, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Stargardu.

W 2013 r. budynek przeszedł gruntowny remont. Wymieniono m.in. instalacje elektryczne, instalacje niskich napięć, sanitarne, grzewcze oraz strukturalne takie jak sieć komputerowa, monitoring wizyjny oraz alarmy. Biurowiec posiada dwie bramy wjazdowe i nowoczesny parking o dużej powierzchni – łącznie 30 miejsc parkingowych. Najemcy mogą być pewni, że zawsze znajdą się wolne miejsca parkingowe dla klientów oraz partnerów biznesowych.

Na poszczególnych kondygnacjach znajdują się:
  • piwnice: powierzchnia biurowa, socjalna i powierzchnia usługowa
  • parter budynku: powierzchnie usługowo-handlowe oraz pomieszczenia biurowe
  • piętro: powierzchnia biurowa i socjalna
  • poddasze: powierzchnia biurowa i socjalna.

Lokale użytkowe Stargard

Galeria budynku

Atrakcyjna lokalizacja, piękne otoczenie budynku, parking i nowo wyremontowane pomieszczenia to największe zalety lokali użytkowych w Stargardzie przy ul. 11-go Listopada 37.

11 listopada 37 Stargard - Budynek na mapie
Lokale użytkowe Stargard
Lokale-Stargard.pl – Miejsce dla twojej firmy
Zobacz nas na YouTube