607-688-344ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ

ul. 11-go Listopada 37

Lokale użytkowe do wynajęcia – Stargard ul. 11-go Listopada 37

Przestronne i nowoczesne wnętrza oraz strzeżony, monitorowany parking budynku stanowią nową funkcjonalną jakość wśród infrastruktury miasta. Działka o powierzchni 3000 m2 połączona z parkiem przy Domu Kultury Kolejarza stanowi doskonałe uzupełnienie dla charakteru obiektu. Przemyślane rozwiązania techniczne, decydujące o ergonomii i komforcie pracy zadowolą przyszłych użytkowników.

Położenie biurowca i łatwy dojazd do budynku decydują o powszechnej dostępności potencjalnych klientów i partnerów biznesowych do firm zajmujących pomieszczenia biurowe i handlowe.

Doskonałą atrakcję na obiekcie stanowi wewnętrzny park pełen zieleni i przestrzeni. W ciepłe dni ćwierkot ptaków oraz szum drzew tworzą spokojną atmosferę i umilają pracę użytkownikom budynku.

„Elektrobim” to nowoczesny budynek na handel, usługi i biura o powierzchni 1600 metrów kwadratowych zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Stargardu.

W 2013 roku przeszedł gruntowny remont, wymieniono m.in. instalacje elektryczne, instalacje niskich napięć, sanitarne, grzewcze oraz strukturalne takie jak sieć komputerowa, monitoring wizyjny oraz alarmy. Biurowiec posiada dwie bramy wjazdowe i nowoczesny parking o dużej powierzchni – łącznie 30 miejsc parkingowych. Najemcy mogą być pewni, że zawsze będą wolne miejsca parkingowe dla ich klientów oraz partnerów biznesowych.

Lokale użytkowe do wynajęcia dzielą się na sekcje:
piwnice
: powierzchnia biurowa, socjalna i powierzchnia usługowa.
parter budynku: powierzchnie usługowo-handlowe oraz pomieszczenia biurowe.
piętro: powierzchnia biurowa i socjalna.
poddasze: powierzchnia biurowa i socjalna.


Galeria budynku

lokale użytkowe do wynajęcia 11 listopada

lokale do wynajęcia Stargard 11 listopada

 


Budynek na mapie


Wyświetl większą mapę